Erken Laktasyon – Axion Startmiks

Erken Laktasyon

Axion Startmiks
Laktasyon Performansını arttırır.

BETA TARIM

Doğum süt inekleri için stresli dönemin başlangıcıdır. Axion Startmiks laktasyon boyunca daha yüksek süt verimi elde etmek ve verimlil-iğin devamlılığını sağlamak için erken laktasyon döneminin düzenlenmesini sağlar.

Axion® Start CCPA tarafından patenti alınmış aktif içeriklere sahiptir: Scutellaria Baicalensis bitkisinin özel ekstraktlarını içerir. (Fr 14/51501).erken laktasyon

Axion® Start Scutalleria Baicalensis bitkisi ekstraktı aktif maddesi olan baicaline içerir. Baicaline karaciğer fonksiyonlarını destekleyerek sindirimi arttırır. CCPA Grup Baicaline’in yemlerdeki doğru dozunu tespit edebilmek ve bundan emin olabilmek için özel premiksler ve toplam yem de kontrol amacıyla analiz yöntemleri geliştirmiştir.

İÇERİK BİLGİLERİ
İçerisindekiler : Vitamin A, Vitamin D3 , Vitamin E, Vitamin B1, Vitamin C, Niacin, Pantothenic Asit, D-Biotin, Choline Cloride, Çinko, Mangan, Demir, Bakır, Iyot, Kobalt, Selenyum(org), Çinko(org), Mangan(org), Bakır(org), Sacch.Cer., Bentonite (Novasil Plus) Taşıyıcılar : Axion Start, inaktif maya ürünleri, kalsiyum karbonat.

KULLANIM TAVSİYELERİ
Hedef: 100 g / inek / gün fresh dönemde.
Önerilen kullanım süresi: Laktasyon döneminin ilk 60 günü

25 Ekim 2017

İlgili Terimler :