Buzağı Besleme – Calferk

Buzağı besleme konusunda Calferk buzağıların güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturmalarına ve sağlıklı büyümelerine yardımcı olur. İçerdiği prebiyotik, dolaylı olarak sindirim sisteminde ki patojen bakterilerin üremelerini engelleyerek özellikle ishalin önlenmesinde etkilidir. İştah açıcı etkisi vardır. Kuru madde tüketimini ve organik madde sindirimini artırır. Buzağılardaki sindirim sistemi gelişimini hızlandırarak işkembenin gelişme süresini kısaltır. Buzağılarda yem tüketimini arttırarak büyüme ve gelişmeyi hızlandırır. Deri, tüy, tırnak gibi epital dokuların daha sağlıklı ve hızlı yenilenmesini sağlar. Hayvanlardaki genel durumu iyileştirir. Vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayarak buna bağlı olumsuzlukları ortadan kaldırır.

İÇERİK BİLGİLERİ
İçerisindekiler: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, D-Biotin, Vitamin B1, Vitamin B6, Organik Çinko, Organik Mangan, Organik Bakır, Kobalt, Demir, İyot, Organik Selenyum, Organik Krom, Saccharomyces cerevisiae, Aromatik Maddeler.

ÜRÜN TANIM VE KULLANIM TARİFNAMESİ
Vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak, yemin daha iyi değerlendirilmesini sağlamak amacıyla ve aromatik olarak 6 aylığa kadar olan buzağıların karma yemlerinin tonuna 5 kg katılır yada buzağı başına günde 5-10 gr düzeyinde süt ya da mamaya karıştırılarak verilir.

AMBALAJ ŞEKLİ
0.5 kg, 2.5 kg, 5 kg, 10 kg, 20 kg ve 25 kg.lık plastik kova veya çok katlı kağıt torbalarda.

UYARILAR
Serin, kuru ve direkt güneş ışığından uzak; ağzı kapalı ambalajda saklanmalıdır.

BU BİR İLAÇ DEĞİL YEM PREMİKSİDİR.TEDAVİ AMACI İLE KULLANILMAZ.

24 Ekim 2017

İlgili Terimler :