Aminoasit ve Vitamin Paketi

Ruminantlar İçin Karaciğer Desteği

Betaliver_Ruminantlar İçin Karaciğer Desteği
Rumen By-pass Aminoasit ve Vitamin Paketi

BETA TARIM

Beta Liver karaciğer metabolizmasını destekleyici ve geliştirici etkiye sahiptir. Beta Liver rumenb by-pass nitelikte etken maddeler içerir. Bu özel formu nedeniyle rumenden zarar görmeden geçerek ince bağırsakta emilir. Böylece en yüksek düzeyde biyoyararlanım elde edilir. İneklerde özellikle negatif enerji dengesinin oluştuğu dönemde NEFA’ lar (non-esterified faty acid) karaciğerde metabolize  olarak inekler için iyi bir enerji kaynağı olurlar. Bu dönemde karaciğerin yükü artar. Beta Liver karaciğerin fonksiyonlarını iyileştirir ve kapasitesini arttırır. Bu şekilde enerji balansını iyileştir-ilmesine ineğin sağlık ve verimliliğinin devamlılığını sağlanmasına destek olur.ineklerde karaciğer desteği, karaciğer destekleyici

İÇERİK BİLGİLERİ
İçerisindekiler : By-pass Methionine (3c301), By-pass Choline (3a890), By-pass Lysine (3.2.1.) , By-pass Niacine (3a314).

ÜRÜN TANIM VE KULLANIM TARİFNAMESİ
Aminoasit ve vitamin desteği amacıyla süt ineklerinde hayvan başına günde 60 gram düzeyinde kullanılması önerilir. Özellikle enerji metabolizmasının desteklenmesi için doğumdan önceki üç hafta ve doğumdan sonraki 60 gün, ya da aminoasit ve vitamin desteği gereken dönemlerde kullanılması önerilir.

AMBALAJ ŞEKLİ
5 kg, 10 kg, 20 kg ve 25 kg.lık plastik kova veya çok katlı kağıt torba veya polipropilen çuvallarda.

UYARILAR
Serin, kuru ve direkt güneş ışığından uzak; ağzı kapalı ambalajda saklanmalıdır.

25 Ekim 2017

İlgili Terimler :